Vqrvam,4e vsi4ko,koeto pravi6 se vru6ta obratno.Za vsqko zlo,koeto sum napravil az 6te stradam.No dulboko v surceto si vqrvam,4e tova koeto pravq...e pravilno.Vqrvam,4e 6te otida v Raq.Raqt e mqsto,kudeto prosto spi6,spi6 s 4ista suvest i nqma6 ko6mari.Adut e mqsto,kudeto spi6 i postoqnno sunuva6 vsi4ki 6ibani ne6ta,koito si napravil v jivota otnovo i otnovo,za6toto ne moje6 da izgori6!
Няма коментари:
Публикуване на коментар