и ето то пак си е мое, само мое не ми тежат разни любови омрази просто се спасих и музиката си е моя и е на мах и времето е мое както и любимите ми нощни посещения на витоша ооооо ами сутрин толкова е спокойно ,а кафето е все така хубаво и ерекциите ми все по-големи и секса е с хора с които не ти е противно да са до теб.И като се замисля че това далеч не е щастието което ми предстой а напоследък всичко ме кара да съм щаслив дори странна среща неочаквано ми вдигна самочуствието може и да е смешно за някои но аз се хилих две преки след тва сам, така че хората се обръщаха да ме гледат, както и да е по някога се чудя (все по често напоследък докато чета разни блогове)дали нямам още един член в сектата си по всичко личи да е така иииииииии СУПЕЕЕЕР иначе е яко да четеш за ритане по кокалчета и хищен смях първите 17 часови съботопетъци на малките и трепета с които се хвалят сякаш не ги знаеме кви са, че престават с( ех не така ааа боли а тук не може и ми не мога така като ме пипаш)само като им сипеш малко стъклен дом в чашата без да са разбрали иначе скука. и да лягам че много се разприказвах лека нощ
а като съм сам е тогава просто съм сам и се събуждам с викове и и студена пот ама за всичко се плаща няма как, скоро ще съм океУ http://www.youtube.com/watch?v=JoolQUDWq-k&feature=related
Няма коментари:
Публикуване на коментар