петък, 13 май 2011 г.

realnosti

както  каза някои"погрешни реалности" ,явно само аз съм в грешка ама то се случва когато всичко около теб се окаже фалшиво,какво се прави амииииииии ваднага се обграждаш с ново много ясно, а между другото си играеш на криеница с дузина болни пачи, с една от друга по криви представи за твоите чуства към тях.Да може и да ги обичам всичките (нямa любов има само ползи) и в тоя ред на мисли аз съм взел от от всяка всичко което е можело, ама ние курвите сме така, правя го без да искам  то просто става

Няма коментари:

Публикуване на коментар