петък, 13 май 2011 г.
realnosti
както каза някои"погрешни реалности" ,явно само аз съм в грешка ама то се случва когато всичко около теб се окаже фалшиво,какво се прави амииииииии ваднага се обграждаш с ново много ясно, а между другото си играеш на криеница с дузина болни пачи, с една от друга по криви представи за твоите чуства към тях.Да може и да ги обичам всичките (нямa любов има само ползи) и в тоя ред на мисли аз съм взел от от всяка всичко което е можело, ама ние курвите сме така, правя го без да искам то просто става
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар